Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • Telefondan oyundan atılma

3
    1 Votes
    3 Posts
    611 Views

![0_1530576307593_36452969_2016579305053019_6933900072878866432_n.png](Uploading 100%) geldi mi bilmiyorum ama bide şöyle bakın http://hizliresim.com/2a1bkN

• Ekip ismi nasil degistirilir

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    441 Views

@osmsüpermenajer said in Ekip ismi nasil degistirilir:

@dfglflşdoş Merhaba yeni güncellemeyle beraber Maalesef böyle bir şey mümkün değildir.

Iyi Forumlar. 👋

• Hileciler

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    367 Views

@kskksnsjsjs said in Hileciler:

Merhaba bi menejer takımını hileyle barcelona gibi yaptı reportladım banlandı yeni bi tane menejer geldi fakat yine aynı takım takımın resetlenmesini istiyorum

Rapor gönderdiyseniz 72 saat içerisinde ilgilenilecektir.

• Hilecilerin banlanması

Locked Moved
    3
    1 Votes
    3 Posts
    414 Views

@saitsait60 said in Hilecilerin banlanması:

@sirjessepinkman raporlarla 72 saat içinde ilgileniliyor.

@SirJessePinkman Lütfen hileciyi raporladıktan sonra bekleyin 72 saat içinde eğer bir hile söz konusu ise gereği yapılır.

Iyi forumlar.

• Sıralamam değişmedi

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    253 Views

@kaan-korucuu Merhaba Kaan

Hesabını incelediğim de Slot 1 en yüksek puana ait olduğu için sen mobilden sadece slot 1 hesabının sıralamasına bakmışsın.Ama ingiltere ligini Slot 2 ile tamamladığın için puanlar oraya gitmiş.Çünkü her slot aldığı puanla ayrı ayrı sıralamaya dahil olur.

• Yalvarırım yardım edin

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    343 Views

@erkan-erdemm mailinize 72 saat içinde yanıt verilecektir. anlayışınız için teşekkürler şimdiden.

• OSM SAVAŞ SORUNU!!!!

1
    0 Votes
    1 Posts
    294 Views
    No one has replied
  • Hesapıma Bağlanamıyorum !!!!!

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    274 Views

@dasmas Merhaba

tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atın ve durumu belirtin. 72 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.

• Boss coins gelmedi

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    801 Views

Merhaba @burak014

İş kulübündeki teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz

• Kurallar var, Yaptırım yok! Neden?

Locked Moved
    6
    15 Votes
    6 Posts
    2k Views

Savaşlarda takım performansını ve stratejini öne çıkarmak için ekip içinde yapılan transferlerde bir kural uygulamıyoruz. Bunun dışındaki tüm OSM kuralları savaşlarda geçerlidir.

Not: Bu sadece OSM savaş modunu kullanarak yaptığınız savaşlar için geçerlidir. Kendi aranızda lig kurarak yaptığınız savaşlarda bütün OSM kuralları geçerlidir.
    @ALİ-KOÇ-61 @BJK-MUAMMER @manhay @RiddLee @tankkaplani

• FORUM HESABIMI SİLMEK İSTİYORUM

Locked
    8
    0 Votes
    8 Posts
    525 Views

@deneme12345 sorun düzeldiyse kapatıyorum 👍

• Yardım...!

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    309 Views

@turco895 Transfer sezonu daha yeni başlıyor ve bütün oyuncuların takıma gelmesi bekleniyor lig başlarken yapılabilir bunun için bu linkten güncellemeleri takip edebilirsiniz https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/19012/league-updates/211

• Ligimizin Kaderi

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    372 Views

👍 👍 👍

• Menajer Puanı

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    306 Views

@kaan-korucuu Merhaba ,

Arsenal ile kazanmış olduğunuz menajer puanlarınız ilgili olan hesaba yüklenmiş görünüyor.

Sıralamanızda değişiklik olmaz çünkü main hesabınızdaki menajer puanınız hepsinden daha yüksek. Hangi hesabın menajer puanı yüksek ise genel sıralamada o hesabın puanı baz alınır

0_1530119733638_75d38653-03f9-4c1e-94aa-46f6d0982870-image.png

0_1530119819855_404fe286-0b9e-46e0-9c79-9e3fc686af80-image.png

• transfer

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    397 Views

@patronn061 Merhaba

Transferlerinizde sıkıntı yok, sürekli 4 oyuncu listede olursa daha çok şansınız artar, liginizin ilk günü ilerleyen günlerde satışlarınız artacaktır.

• scoutist

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    346 Views

@i̇mperim said in scoutist:

eskiden scoutlist vardı istediğimiz oyuncunun kriterlerini kaşife verip buluyordu şimdi tok scoutlist sanırım.

Maalesef scoutlist kalktı

• Help me pleasea

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    206 Views
  • Menajer Puanı

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    287 Views

@beki̇r-i̇şli̇yen said in Menajer Puanı:

Ben 2011 den beri bu oyunu oynuyorum eskiden kazandığım puanlar neden hesabıma işlenmiyor?

Sorunuzun cevabı için aşağıdaki linki kontrol edin.
    https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/17748/sıkça-sorulan-sorular-sss/3

• 0 Votes
    2 Posts
    307 Views

@thelingofdıyı said in Pc üzerinden Birlik Savaşlarına katılamıyorum !:

Merhaba,

Bilgisayar üzerinden birlik savaşını göremiyorum ve katılamıyorum.

Maalesef şuanda sadece mobil üzerinden ekip savaşlarına erişim sağlayabilirsiniz. Web için güncelleme çalışmalarımız devam etmektedir
    En kısa süre içerisinde web üzerinden de ekip savaşlarına erişim sağlayabileceksiniz

• Ozel ligten oyuncu atma

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    2k Views

@zdgn80 said in Ozel ligten oyuncu atma:

Ben ligi actigimda ayarlari yanlis yapmisim ve birkactane tanimadigim kisiler ligime girip en iyi takimlari almislar o takimlara kendi arkadaslarimi cagiracaktim o kisilari nasil ligimden ayarim
    Acil yardım edin. Arkadaslar bekliyor

Aktif olan menajerleri liginizden atamazsınız. Menajerin 3 gün oyuna girmemiş ve pasif duruma düşmüş olması gerekir