Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • yardım

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    79 Views

@APOLLONİER01 Merhaba,

Ödeme ile ilgili sorunlarınızı tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atmalısınız. Maillere yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

İyi oyunlar.

• Uzaklaştırma

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    103 Views

@alexkuytsow01 OSM'ye kaydolurken Kuralları ve Gizlilik Bildirisini kabul etmiş olursunuz, hesabınız açılmayacaktır iyi oyunlar.

• Milliyet Bonusu

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    414 Views

@Muh0rinh0 Merhaba, evet geçerli. İlk 11 dizilişinize aynı milliyetten 6 kişi koyarsanız simulasyonda kazanma şansınızı artıran bir bonus kazanırsınız.

İyi oyunlar.

• Uzaklaştırma

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    74 Views

@alexkuytsow01 Hesabınız süresiz olarak kilitlenmiştir.

• This topic is deleted!

1
    0 Votes
    1 Posts
    3 Views
    No one has replied
  • Uzaklaştırma

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    75 Views

@alexkuytsow01 Merhaba, OSM kurallarını ihlal ettiğiniz için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Lütfen kuralları okuyun.

İyi oyunlar.

• This topic is deleted!

1
    0 Votes
    1 Posts
    2 Views
    No one has replied
  • 0 Votes
    2 Posts
    93 Views

@Tamamen1_1

Merhaba, bir futbol menajerlik oyunu oynuyoruz ve futbolda şans faktörünün olduğunu unutmayın.

İyi oyunlar.

• Menajer atmak

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    70 Views

@Kocaelizmit41

Merhaba, bahsettiğiniz hesaba 72 saat boyunca giriş yapılmadıktan sonra ligden atabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• Menajerlik puanı sorunu

Locked
    2
  • Menajerlik puanım neden sayılmıyor

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    90 Views

@blackbird-o6 said in Menajerlik puanım neden sayılmıyor:

@GsGaLaTaSaRay05 Merhaba, her bir kulüp sayfasının bağımsız sıralaması vardır. Eğer 4 kulüp sayfasında da kulüp yönetiyorsanız 4 farklı sıralamanız olur. Profilde gösterilen sıralama en yüksek puana sahip olduğunuz kulüp sayfasının sıralamasıdır. Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması şu şekilde olur:

• Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder
    • 180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir
    oranda sıralamanıza etki eder.
    • 700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

İyi oyunlar.

Cevap için teşekkürler. 👍

• 0 Votes
    2 Posts
    409 Views

@gamechanger34 Merhaba,

Raporlara yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

Forumlarda hile bildirimi yasaktır lütfen Forum Kurallarını okuyun.

İyi oyunlar.

• Antreman kampı

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    81 Views

@Ernotdie

Merhaba, antrenman kampını ne zaman bastığınızın bir önemi yok, maç sonuçlanıncaya kadar vaktiniz var. Erken basmanız extra bir fayda sağlamaz. Antrenman kampının oyuncuların ratingleri üzerinde direkt bir etkisi yoktur. Totaldeki takım performansına etki yapar.

Sorularınızı Destek bölümüne yazmalısınız.

İyi oyunlar.

• Hile

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    97 Views

@teblig-memuru Merhaba, ortadaki hileyi anlayamadığımdan sordum.

@hulkbjk Lig inceleniyorsa yakında sonuç gelir.

İyi oyunlar.

• E postamdaki mesajlarıma cevap verilmiyor

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    85 Views

Hesabınıza bir gmail değil, windowslive kayıtlı olduğunu görüyorum. Lütfen doğru maili kontrol ettiğinizden emin olun. Mailinizi bilmiyorsanız tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• Antreman Kampı

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    56 Views

@Ernotdie

Merhaba, kullandığınız antrenman kampı bir sonraki maçınızı etkiler. Maç sonuçlanıncaya kadar kullanabilirsiniz. Takım performansını 25% oranında arttırır. Bir ligde maksimum 6 antrenman kampı kullanma hakkınız vardır.

İyi oyunlar.

• Hesabıma giremiyorum

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    167 Views

Cevap gelmediği için konuyu kapatıyorum. Dilerseniz tekrar başlık açabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• Hile

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    67 Views

@teblig-memuru

Merhaba, hile yaptığını düşündüğünüz menajerin profiline girerek "Hileciyi Rapor Et" butonu ile rapor gönderebilirsiniz. Forumlarda hile bildirimi yasaktır.

İyi oyunlar.

• Çevrimdisi Gorunuyorsunuz

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    115 Views

Sorun çözülmüştür. İyi forumlar.

• yardım coin

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    73 Views

@APOLLONİER01

Merhaba, bazen ödeme yaptığınız Boss Coinslerin hesabınıza yüklenmesi biraz gecikmeli olabiliyor. Bu durumda bir müddet beklemenizi tavsiye ederiz. Eğer yine de hesabınıza yüklenmemiş ise tr.support@onlinesoccermanager.com adresine şikayetinizi bildiriniz.

İyi oyunlar.