Cupa Crew-urilor Romanesti 2019

• Semifinala 2, etapa 10/22
    Romanian New Generation vs Romania 1918
    0_1558939198270_1abc6845-bc0c-4bf8-adf1-361ce2b94825-image.png

Romania 1918 are o penalizare de -100 puncte, neinclusa in rezultatul intermediar, ca urmare a alegerii echipei gresite de catre un manager la intrarea in liga.

• Romanian Moderator

Scor final semifinala 1 CCR 2019:

alt text

Scor neconfirmat de adversar.

• Felicitari RO MANIA - WCC 17/18 winners, Confederation cup 2018 winners, CCR 2018 winners, CCR 2019 winners, CCR 2020 winners si tot asa pana cand vor ei ... ca imi tot sare in ochi spoilerul asta din semnatura acum cand scriu :)) si oricum nu va putea nimeni sa-i bata 🙂

E un pic cam ciudat faptul ca un echipaj, cu manageri buni de altfel, doar ii aduna pe cei mai buni de la toate echipajele, reuseste sa castige orice meci, indiferent de cat de bine sau prost joaca ... Adica na ... odata si odata tot mai pierzi oricat de bun ai fi ... Nu inteleg cum dupa 4-5 etape in care abia au reusit sa dea 1-2 goluri, si dupa 17-18 etape in care au fost cu mult sub adversar si departe ca scor (prin etapa 16-17 niciun manager nu se situa pe pozitia din obiectiv), etape in care cu mare chinuiala au reusit sa smulga cateva victorii acasa, deodata sa castige la scor detasat in deplasare in meciurile de importanta pt clasament si scor in CB. Ciudat, chiar foarte ciudat jocul asta, cum 17-18 etape nu te bate nimeni nici cu TC macar, dar in ultimele 3-4 etape, jucand aceeasi tactica, pierzi deodata cu 0-3 0-4 ... (conversie suturi > 50% la adversar si 0% la tine) ... Nu inteleg cum am castigat cu cei din KOKA, care sincer vorbind au fost cu mult peste cei din RO, dar am reusit sa pierdem cu cei din urma 😮 Pentru mine e un mister, imi aduce aminte de epoca mariolacatus care facea cand era nevoie cate o "magie" la "butoane" si hocus pocus castiga :))

In fine, nu va mai rapesc timpul, felicitari inca o data RO pt victorie si castigarea CCR 2019. Sa nu se supere RNG pe mine, felicitari pt accesul in finala, dar cam asta a fost 😞 nu va faceti deloc sperante, e bun si locul 2 in conditiile astea 🙂

• @leucostin said in Cupa Crew-urilor Romanesti 2019:

Scor final semifinala 1 CCR 2019:

alt text

Scor neconfirmat de adversar.

Confirm confirm, mult butosucces bro❤

• Romanian Moderator

Nu vreau sa intru in polemici insa consider ca nu intelegeti jocul si nu stiti sa pierdeti.
    Probabil aveti cum sa va informati de la mai multi staffi despre faptul ca nu exista "butoane" cum spuneti voi. Va rog sa va informati inainte sa faceti acuze gratuite.
    Despre faptul ca am fost condusi pana in etapa 17-18, asa a fost insa prin adaptarea tacticilor am reusit sa gasim varianta castigatoare.

Spor la joc in continuare !

• Dar n-a facut nimeni nicio acuza 🙂 pur si simplu ne-am adus aminte de vremuri mult apuse 😄

• @fabbio-gabello said in Cupa Crew-urilor Romanesti 2019:

Dar n-a facut nimeni nicio acuza 🙂 pur si simplu ne-am adus aminte de vremuri mult apuse 😄

Spune ne mai multe Gabi, noi ăștia mai tineri nu stim și suntem tare curioși 🙂

• @fabbio-gabello 🙂 Multumim pentru suport.
    Din punctul meu de vedere, care am trecut de cateva ori prin ce ati trecut voi acum, sa pierzi in ultima etapa, ba chiar si la mai putin de 10 puncte la un moment dat, tot respectul pentru cei care au luptat pana la capat si au crezut in miracole (eu recunosc ca nu am crezut ca Blondu mai poate pierde acest meci).
    Stiu ce sta in spatele echipajului RO MANIA, si probabil si a altor echipaje mari care domina acum comunitatea, si nu sunt butoane miraculoase, ci spirit de echipa, nebunia de a testa tot felul de tactici, bani investiti in coinuri, etc.
    Cu siguranta aceasta trebuia sa fi fost Finala, insa noi, chiar si cu ajutorul conjuncturii, din postura de outsideri, ne vom juca sansa 😉
    Felicitari RO MANIA! aka WCC 17/18 winners, aka CCR 2018 winners, aka Confederation Cup 2018 winners 🙂

• Semifinala 2
    Romanian New Generation vs Romania 1918
    Scor Final: 1640 - 722

0_1559963820695_Final RNGvsROU.jpg
    Romania 1918 are o penalizare de -100 puncte. Scorul este confirmat de Chingy178.

A fost o partida dominata cap-coada de RNG. O calificare meritata in finala, unde le doresc sa aiba mult succes! Felicitari si colegilor mei de echipa, fiecare a facut tot ceea ce a putut. Pentru prima noastra participare a fost destul de bine. Multumesc si organizatorilor pentru ocazia oferita de a juca in CCR!
    Enjoy the game!

• Ceva informatii despre FINALA?
    Sa stim si noi cand sa ne programam concediul, banii de salariu pentru coinuri, etc 😉

• Eu voi intra in polemici ( mai putin cu Gabello pe care-l consider prieten si-n viata reala ) daca mai vad scrise multe aberatii , cum ar fi "butoanele" ( aici deja tinde spre ceva mai mult decat aberatie , dar momentan nu vreau sa fiu dur )

• Romanian Moderator

FINALA CCR 2019

ROMANIAN NEW GENERATION VS RO MANIA

Liga unde se va juca este IRLANDA:

alt text

Line-urile se vor afisa astazi pana la ora 20:00.

Liga va fi creata astazi 10.06.2019 între 22:15h si 23:30h (ora României).

alt text

👀 👀 👀 Va rog atentie la alegerea echipelor iar moderatorii sunt rugati sa fie atenti la setarile si ora de creare a ligilor.

*CUMPARAREA JUCATORILOR DE LA ADVERSAR ESTE INTERZISA. PENALIZAREA ESTE DE -100 PUNCTE PENTRU FIECARE JUCATOR CUMPARAT.

*CUMPARAREA DE JUCATORI INTRE MEMBRII ECHIPAJULUI TREBUIE SA RESPECTE BATTLEPEDIA PE CARE VA ROG SA O CITITI.

*TOATE TRANSFERURILE INSTANT SAU LA VALOAREA JUCATORULUI DE PIATA SUNT INTERZISE INDIFERENT DE SITUATIE !!!
    ATENTIE LA ACEASTA REGULA !!! NU ESTE PERMIS CA UN JUCATOR SA FIE PUS PE LISTA LA VALOAREA LUI TOCMAI PENTRU A EVITA VANZARILE INSTANT SI A DESCURAJA INCERCAREA DE INTERPRETARE A ACESTUI REGULAMENT.
    PENALIZARE -100 PCT PENTRU FIECARE JUCATOR VANDUT INSTANT SAU LA VALOAREA LUI DE PIATA.

‼ ‼ ‼ Foarte important !!! Sunt echipaje noi care nu au mai jucat batalii clasice si sunt convins ca nu cunosc toate detaliile. Va rog sa va informati in timp util iar moderatorii de echipaj sa transmita celorlalti membrii care vor face parte din line-ul de 5 sa intre pe forum sa citeasca si ei regulamentul. In cazul in care sunt nelamuriri va rog intrebati deoarece riscati sa pierdeti batalia din cauza unor penalizari facute datorita necunoasterii regulamentului.

PENTRU ORICE NELAMURIRE PE CARE O AVETI VA ROG INTREBATI INAINTE DE A FACE O ACTIUNE CARE SA GENEREZE EVENTUALE CONFLICTE INTRE ECHIPAJE.

Nota:

Organizatorii acestei competitii isi rezerva dreptul de a modifica oricand prezentul regulament astfel incat aceasta competitie sa sa desfasoare in cele mai bune conditii.

Fair Play ramane sloganul si pentru CCR.
    .
    Bafta !!!

• Romanian Moderator

Finala CCR 2019 - ROMANIAN NEW GENERATION VS RO MANIA

Echipa Oaspete - RO MANIA

G1 - @Andrei_jardel
    G3 - @Adi-Chivu
    G5 - @leucostin ( C )
    G7 - @Magnuuus
    G9 - @DON-KING-BOSANO

Bafta !!!

• Mă întreb locul 3 cine l a luat 🤔🤔🤔, nu vad sa se joace pentru locul 3.....sau alege organizatorul cine a terminat pe 3 si cine a terminat pe 4🤔🤣

• Finala CCR 2019 - ROMANIAN NEW GENERATION VS RO MANIA

Echipa Gazda - ROMANIAN NEW GENERATION

G1 - Cristi
    G3 - @Chingy178 (C)(PM)
    G5 - @OVI76
    G7 - @unu1unu1
    G9 - @ValiMihai

Succes si voua!

• @blondu-c10 Claudiu, la ce te ajuta sa stii ce s-a intamplat atunci? .... Sau care sunt motivele reale pentru care multi dintre cei vechi nu mai joaca? Important e ca acum chiar se joaca pe bune. Dar, daca totusi vrei neaparat sa stii cum era pe V2, iti pot da nr de telefon a lui Unsociable, adica João, el putandu-ti da muuulte detalii. Spor si bafta la joc

• @scorzinho said in Cupa Crew-urilor Romanesti 2019:

@blondu-c10 Claudiu, la ce te ajuta sa stii ce s-a intamplat atunci? .... Sau care sunt motivele reale pentru care multi dintre cei vechi nu mai joaca? Important e ca acum chiar se joaca pe bune. Dar, daca totusi vrei neaparat sa stii cum era pe V2, iti pot da nr de telefon a lui Unsociable, adica João, el putandu-ti da muuulte detalii. Spor si bafta la joc

Esti sigur ca se joacă pe bune?

• Astia au butoane... da i in colo... de ceva vreme bat tot!!! Nu este normal, eu le fac plangere! Cum naiba sa castige ei tot si eu nimic ... bai picilor, sunteti penibili... mici si penibili!!!! La acest forum si joc au acces toti din staff... si toti stiu puterea butoanelor 😁 deci... jucam pe teren, castigam sau pierdem in functie de iscusinta noastra sau a adversarului, nicidecum prin folosirea butoanelor... eu folosesc butoanele doar pt a satisface o femeie 😁 Voi?

• @rebelde-007 rebe, noi inca nu! Suntem la varsta la care nu ne trebuie butoane pentru femei, chiar daca uneori ma gandesc serios ca ar fi mai comod 😂🤭🤭🤪....auzi, hotaraste-te si tu pana la urma! Ce erau? Mici, pici?...mititei sau .....mitici?

• @rebelde-007
    Dragul meu...acele ,,butoanele" actioneaza niste baterii vibratoare ?!
    Ti-as recomanda sa apesi pe ,,G"-force pentru a satisfactia unor femei 😍 ...mergi pe natural,exista upgrade 😘 😇