• Hungarian Users

Köcsögök Vagytok!!!

Az utolsó frissítés óta szinte lehetlen lenyomni és megnézni a reklámokat!!!

Ma reggel az i-betűre végleg rátettétek a pontot. Ötödszöri alkalmazás újraindítása után végre sikerült elindítanom egyet, de a reklám vége előtt egy másodperccel ELAKADT!!!
    Lefagyott a telefonom, nem tudtam visszalépni sem, csak megint csak az alkalmazás bezárására volt módom!
    Ti ebben élvezitek ki a nagy tudásotok és erre veritek ki a faszotokat, hogy folyamatosan a kicsikkel basztok ki????????????? Aki százezreket, milliókat öl bele ebbe a tetves játékba, megszorítani sem lehet a verseny folyamán, nekünk kicsiknek ez az egy lehetőségünk van a pontok szerzésére, mégis folyamatosan ezzel szívattok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nézzétek meg hány éve is játszom???????
    Sajnos azóta évről-évre nemhogy fejlesztenétek, könnyebbé, okosabbá, élvezhetőbbé tennétek a játékot, inkább csak elbasszátok!!!!!!

Köszönöm, ha elolvastál.

• Hungarian Users

@toronydarus Reggel 6 óra óta,óránként simán levettem a bonuscoinsokat,mind a 9-et..Újra sem kellett indítani,sem újra rányitni telefonon.Régóta nem megy ilyen simán,mint most.Szerintem nálad lehet a hiba.

• Hungarian Users

@star-wars-67 said in Reklámok:

@toronydarus Reggel 6 óra óta,óránként simán levettem a bonuscoinsokat,mind a 9-et..Újra sem kellett indítani,sem újra rányitni telefonon.Régóta nem megy ilyen simán,mint most.Szerintem nálad lehet a hiba.

Fogalmam sincs mi lehet a probléma, hiszen nem ma kezdtem. Töröltem ninden amit kellett, az előzményeket és még, amiket kellett.
    Sőt, magát az alkalmazást is újratelepítettem.
    Még sem jó.
    Csak a gépról tudom megnézni nagy nehezen a reklámokat, de ott ugyebár csak hatot engedélyez.
    Azért köszönöm a hozzászólásod.

Egyébként meg amit még leírtam mellé, azt tobábbra is fenntartom.
    2013. 09. 24. 21:08 óta játszom megszakítás nélkül, de semmi előrelépést nem tapasztalatam, csak a problémákat.

Jeneleg a Feröer-szigeteki bajnokságban játszom és az első helyen álló csapat értéke ebben a pici, erőtlen és kis költségvetésű ligában így néz ki.

alt text

Tehát, ha nem tudok reklámokat nézni rendesen, talán játszanom sem kellene már....

• Community Manager

Egyrészt, nyomatékosan szeretnélek megkérni arra, hogy a jövőben tekints el attól a stílustól, amit a legelső hozzászólásban elengedtél. Ellenkező esetben végleg ki leszel tiltva a fórumról és minimális szinten sem fog érdekelni senkit, hogy milyen régóta vagy itt a játékban.

Másrészt a sok reklámnak valóban idegesítő lehet, de főleg ennek is köszönheted, hogy még ennyi év után is ingyenesen játszhatsz. A problémát valószínűleg ugyanaz okozhatja, mint a ingyenes érméket adó videóknál. A reklámcég szerveréről egyszerűen lassan töltenek be a reklámok, ez ellen túl sokat nem tehetünk. Maximum annyit, hogy addig nem indul el, amíg be nem tölti az egészet. A képhez nincs túl sok mondanivalóm, szerencsére nincs sok ilyen a játékban.

• Hungarian Users

@scottibrahim said in Reklámok:

Egyrészt, nyomatékosan szeretnélek megkérni arra, hogy a jövőben tekints el attól a stílustól, amit a legelső hozzászólásban elengedtél. Ellenkező esetben végleg ki leszel tiltva a fórumról és minimális szinten sem fog érdekelni senkit, hogy milyen régóta vagy itt a játékban.

Másrészt a sok reklámnak valóban idegesítő lehet, de főleg ennek is köszönheted, hogy még ennyi év után is ingyenesen játszhatsz. A problémát valószínűleg ugyanaz okozhatja, mint a ingyenes érméket adó videóknál. A reklámcég szerveréről egyszerűen lassan töltenek be a reklámok, ez ellen túl sokat nem tehetünk. Maximum annyit, hogy addig nem indul el, amíg be nem tölti az egészet. A képhez nincs túl sok mondanivalóm, szerencsére nincs sok ilyen a játékban.

Nem kell kirúgni, kilépek én magamtól is, csak bassza még fel jobban az agyam, hogy egyszerűen képtelen vagyok még most is megnézni a reklámokat az ingyenes pontokért!

Az elején még jó volt a játék, de sajnos az évek során egyre jobban előtérbe került PÉNZ!
    Nyugdíjas kevés, kevéske az amit kapok.
    Egyébként sem költöttem játékra még életemben soha, nem is fogok.

Következmény: aki nem tud, vagy nem akar fizetni, esélye sincs semmire.
    Pedig ez egy szórakoztató játék lenne, mégpedig olyan, ahol az ember nagyjából egyenlő eséllyel játszik és nem a pénz körül forogna a világ, hanem a tapasztalatra épülne.
    Ezt az évek során fokozatosan elvettétek tőlünk, mert gondolom nem csak én járok ebben a cipőben.
    Miért is játszik az ember? Szórakozni szeretne.
    Viszont már ez nem az. Nem élvezem már a játékot régóta, csak bíztam abban, hogy talán esetleg kitaláltok részünkre is valamit, amivel lhetne kompenzálni ezeket a szakadékokat.
    Beregisztrál ide egy milliomos és már az első bajnokságát megnyeri esélyt sem adva a többieknek, tapasztalat tudás nélkül.
    Ez játék?
    Van még ennél lejjebb?
    Mindegy is, tudom mi lesz a válaszod!

• Hungarian Users

@toronydarus Bocs,de 3 éve nem költöttem egy fityinget sem erre a játékra s az eredményeim szerint egész jól elboldogulok.Próbáld meg teljesíteni a nagyobb mérföldköveket,Európa,Ázsia ..stb és ha megvannak a földrészek meg lesz a világlefedettséged is.Ebből évekig el lehet boldogulni.

• Hungarian Users

@star-wars-67 Én is csak egyszer vettem tokent, és elég jól elvagyok. A mérföldköveknél kaptam 1000 tokent, és próbálom megőrizni az ezret, viszont a reklámokat nekem se tölti be pár napja. Ebbe igazat adok a posztolónak. Ha nem tudsz reklámból tokent szerezni akkor megszívtad. Bár én soha nem vettem tokenért játékost, mert túl sokba kerül.

• Community Manager

Nincsenek milliomosok a játékban, sőt... még olyanok sem akik százezreket költenek a játékra, ez a kép csak néhány ember fejében létezik. A valódi különbség az ingyenes ajánlatoknál van, a gazdagabb országokban egyszerűen több van, legalábbis általában, többet szakíthatnak belőle a menedzserek. Száz százalékig biztos vagyok benne, hogy a fent belinkelt csapatok és ingyenes érmékkel "készültek", senki nem olyan hülye, hogy ilyen sok pénzt elköltsön erre.