Community Awards π
-
Beste managers,
We zitten inmiddels alweer bijna in de laatste dagen van 2020. Een jaar waarbij van tevoren niemand voor mogelijk had gehouden dat het op deze manier zou gaan verlopen. De laatste jaren kon en moest alles steeds sneller gebeuren, maar in dit jaar zijn een hoop dingen die vanzelfsprekend waren stil komen te staan.
Voor OSM hield het echter in dat er in dit jaar een hoop nieuwe managers zijn bijgekomen, evenals managers die allang gestopt waren met OSM en de handschoen weer hebben opgepakt om een vervolg aan hun OSM-carrière te geven. Ook in de community zijn er een hoop actieve managers en crew bijgekomen die duels zijn gaan spelen en mee zijn gaan doen in de Crew Cup, de KL League en de crewduels.
Er zijn dus een hoop managers geweest die elkaar via OSM hebben leren kennen en via dit online-spelletje een band hebben opgebouwd. Aangezien wij maar al te graag zien gebeuren dat managers elkaar in OSM opzoeken, zal er een oud concept uit de kast worden gehaald om managers eens per jaar nog eens extra te verenigen. Dit willen wij doen door middel van het organiseren van de Community Awards.
In het kort houdt het in dat jij je mening geeft over welke managers en crew het meeste indruk hebben gemaakt in het jaar 2020 en dus verdienen om in aanmerking te komen voor een prijs in de OSM community.
Bij de Community Awards zullen de onderstaande categorieΓ«n van toepassing zijn:
Individueel:
- Beste manager: welke manager heeft in 2020 individueel de beste prestaties geleverd?
- Beste opkomende manager: welke nieuwe manager heeft iedereen verbluft in 2020?
- Beste comeback: wie is in 2020 sterker dan ooit teruggekeerd na een lange OSM pauze?
- Volgend jaar beter award: wie heeft dit jaar erg zijn best gedaan, maar verdient het eigenlijk niet om bij de andere categorieΓ«n in de prijzen te vallen?
Crews:
- Crew Cup-crew van het jaar: welke crew heeft dit jaar het sterkst gepresteerd in de Crew Cup?
- Duel-crew van het jaar: welke crew heeft dit jaar het beste gepresteerd in de crewduels?
- Beste opkomende crew in 2020: welke crew heeft dit jaar de grootste stappen gemaakt?
OSM:
- Beste OSM-moment van 2020: wat was de beste update en/of nieuwe feature van 2020?
Er kan een week lang gediscussieerd worden welke manager of crew bij welke categorie in aanmerking komt voor een prijs en/of er nog andere subcategorieΓ«n moeten worden toegevoegd vanaf het moment dat er gestemd kan worden.
Over een week kan er door middel van een formulier op jouw favorieten worden gestemd, maar wacht vooral niet tot die tijd en bespreek hier alvast wie er in aanmerking dient te komen voor een prijs!
@silvester-j_nl Beste manager: Renkie ! Wooper en maris voor hun inzet om dit hier toch allemaal staande te houden
Beste opkomende manager: Andy van Mechelen
Beste comeback: JOPIE1313
Volgend jaar beter award: Carphunter79Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: golden glory
Duel-crew van het jaar: Imperium
Beste opkomende crew in 2020: van de buurt 1103OSM:
Beste OSM-moment van 2020: / -
Beste manager: Wiering
Onze plaaggeest in de duels
Beste opkomende manager: Verpletteraar
Onze nieuwe topper
Beste comeback: Speksnijder
Volgend jaar beter award: Iedereen die weer terug isCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas
Duel-crew van het jaar: Online Football Federation
Beter onderling resultaat tegen elke top crew en nummer 1 natuurlijk
Beste opkomende crew in 2020: Just LegendzOSM:
Beste OSM-moment van 2020: Als wij nog 25000 doelpunten halen, is dat het moment -
Beste manager: Wiering
Beste opkomende manager: Goldino
Beste comeback: Speksnijder
Volgend jaar beter award:Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas
Duel-crew van het jaar: Online Football Federation
Beste opkomende crew in 2020: Just LegendzOSM:
Beste OSM-moment van 2020: De inzet van @maricja_NL en @wooper_NL -
Beste manager: A touch of Magic & Renkie
Beste opkomende manager: Ralph Ramaekers
Beste comeback: Wooper
Volgend jaar beter award: Iedereen die het nodig vindt/vond om zijn energie te stoppen in het klagen over anderen of events.Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas, Azzurri
Duel-crew van het jaar: Goodfellas
Beste opkomende crew in 2020: GoodfellasOSM:
Beste OSM-moment van 2020: Alle tijd en moeite die Maris en Mathieu nemen om het ons zo goed mogelijk naar de zin te maken met het organiseren van allerlei toernooien. -
Als afgestoft museumstuk heb ik niet het hele jaar meegemaakt maar ik ga toch een poging wagen.
Individueel:
Beste manager: Renkie, als winnaar KL jaarranking
Beste opkomende manager: FCCollection, als newbie in 1 streep van KL4 naar KL1 en indrukwekkend in duels. Hou maar in de gaten.
Beste comeback: Furrax, na zijn 422ste comeback in JR
Volgend jaar beter award: Hmmm lastige, ik zou zeggen iedereen die zeurt over wat minuutjes. OSM is maar een suf spelletje gebaseerd op kansberekening en er is nog veel meer in t leven, dus maak je niet zo drukCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas, meerdere keren CC gewonnen dit jaar
Duel-crew van het jaar: Online Football Federation, #1 op ranking, hoog % wins, op het punt om als eerste NL crew de hoogste divisie te halen.
Beste opkomende crew in 2020: voor mij Cosa Nostra, toen ik terugkwam een volkomen onbekende naam qua crews, maar erg sterke tegenstander gebleken. Sorry als jullie al langer hoog meedraaien, is in ieder geval bedoeld als een complimentOSM:
Beste OSM-moment van 2020: dat kan alleen maar mijn rentree zijn natuurlijk. -
Beste manager: Bas_douma. Ieder jaar staat die weer in de top op het NK. Ook in de CC altijd stabiel en betrouwbaar. Tactisch een klasbak.
Beste opkomende manager: Jourestyle, met hem heb ik de meeste moeite gehad in onderlinge gevechten. Ook altijd stabiel op hoog niveau.
Beste comeback: Niet mee bekend
Volgend jaar beter award: Niet mee bekendCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: Hier ga ik in alle bescheidenheid toch voor onze crew, The Joaquins. In een goed jaar tijd hebben we het geschopt tot de Europa League en met de beste mee kunnen strijden.
Duel-crew van het jaar: The Joaquins, slechts 2 duels verloren in een jaar tijd. 2 van de 44. Misschien niet tegen de beste crews, maar we komen eraan.
Beste opkomende crew in 2020: The Joaquins. Zoals hierboven gezegd ben ik trots op onze jongens dat we dit in een jaar tijd hebben kunnen bereiken. Een team van twintigers tot oldtimers, samen strijden, samen lol, 1 team 1 taak. Hoe kut het spelletje soms is, samen beleven we er toch plezier aan. Credits naar ons team, met trots.OSM:
Beste OSM-moment van 2020: De organisatie die dit alles mogelijk maakt, waarvoor dank. -
Beste manager: A touch of Magic & Renkie
Beste opkomende manager: Ralph Ramaekers
Beste comeback: Wooper
Volgend jaar beter award: Iedereen die het nodig vindt/vond om zijn energie te stoppen in het klagen over anderen of events.Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas, Azzurri
Duel-crew van het jaar: Goodfellas
Beste opkomende crew in 2020: GoodfellasOSM:
Beste OSM-moment van 2020: Alle tijd en moeite die Maris en Mathieu nemen om het ons zo goed mogelijk naar de zin te maken met het organiseren van allerlei toernooien.Beste manager: zork angels bv(geen daden maar woorden
)
Beste opkomende manager: fc collection( in 1 keer van de kl4 naar de kl1)Andy van de kvmechelen kan er ook wa van trwnsπ₯³
Beste comeback: zou nie weten eigenlijk
Volgend jaar beter award: voor alle azijnzeikers die denken dat ze goed zijn en geen deuk in een pakkie boter schieten.En voor de haterzz hieroCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: Same vision/costa nostra
Duel-crew van het jaar: Imperium
Beste opkomende crew in 2020: costa nostraOSM:
Beste OSM-moment van 2020: Hoe al onze tussenstandjes en zaken geregeld worden door Maris en Wooper. Zonder hun inzet en tijd voor
Osm waren we nergensBeste Osm Azijnzeikerscrew: Imperium
-
Individueel:
Beste manager: maxaldinho_NL
Beste opkomende manager: andy van Mechelen
Beste comeback: Jopie1313 ondertussen mijn KL buddy geworden, elke jaar promo gepakt hopelijk nu samen door naar de KL1
Volgend jaar beter award: @Memphis-United_NL en @PowerShot-Stef_NLCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas & Looking for Silverware
Duel-crew van het jaar: Online Football Federation
Beste opkomende crew in 2020: Cosa NostraOSM:
Beste OSM-moment van 2020: Dat GB alle oude battles heeft geschrapt dat was echt een top moment.
-
Individueel:
Beste manager: maxaldinho_NL
Beste opkomende manager: andy van Mechelen
Beste comeback: Jopie1313 ondertussen mijn KL buddy geworden, elke jaar promo gepakt hopelijk nu samen door naar de KL1
Volgend jaar beter award: @Memphis-United_NL en @PowerShot-Stef_NLCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas & Looking for Silverware
Duel-crew van het jaar: Online Football Federation
Beste opkomende crew in 2020: Cosa NostraOSM:
Beste OSM-moment van 2020: Dat GB alle oude battles heeft geschrapt dat was echt een top moment.
Individueel:
Beste manager: Wooper & Maricja, wat steken zij ongelofelijk veel tijd in OSM. Hierdoor hebben zoveel managers plezier en strijd in de sterkere competitities.Beste opkomende manager: Joost the best lol, niet alleen één mijn OSM maatjes maar ook altijd goede prestaties.
Beste comeback: Ik hou niet echt bij wie er gestopt is, aangezien ik zelf weer speel sinds 2019 heb ik hier geen idee van.
Volgend jaar beter award: Dragmire, tijdens het NK is hij tweede geworden en ik heb het geweten hoe hij baalde toen ik Nederlands kampioen werd.
Komend jaar beter Draakje.
Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: Golden glory & GoodfellasDuel-crew van het jaar: Golden glory, ze zijn gestopt met duels maar daarvoor waren ze bijna onverslaanbaar.
Beste opkomende crew in 2020: Goodfellas heeft enorme stappen gemaakt met het aantrekken van topmanagers.
OSM:
Beste OSM-moment van 2020: Het fijne dat managers zoals Maris en Matie zich zo inzetten waardoor OSM meer is dan alleen een online spelletje. -
Beste manager: leonin
Beste opkomende manager: Andy van meehelpen
Beste comeback:
Volgend jaar beter award:Crewcup van het jaar: just legende
Duel crew van het jaar: imperium
Beste opkomende crew in 2020: just legendeBeste osm moment van 2020: de boycot voor duels
-
Individueel:
Beste manager: Renkie, omdat hij toch over een heel jaar heeft bewezen in de top dominant te kunnen zijn. Dit heeft ie wel laten zien door de KL jaarranking 2020 te winnen.Beste opkomende manager: De prestaties van FcCollection zijn mij opgevallen. Promotie na promotie in de KL gepakt en in één streep door naar KL1. Erg knappe prestatie.
Beste comeback: Meneer Speksnijder heeft zich afgestoft en speelt weer prima competities in de CC, KL en duels.
Volgend jaar beter award: Mijn favoriete prutser, @Ralph-Ramaekers_NL
Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: Lastige categorie dit. Crews die de CC gewonnen hebben denk ik dan. Zowel de crews die de CC het meeste gewonnen hebben, als de crews die van ver gekomen zijn om deze titel te winnen. Het blijft natuurlijk toch een hele crewprestatie dus bij deze: GoodFellas, Looking for Silverware, Golden Glory, Same Vision en Cosa NostraDuel-crew van het jaar: Cosa Nostra en OnlineFootballFederation.
Beste opkomende crew in 2020: Golden Glory, Cosa Nostra & GoodFellas
OSM:
Beste OSM-moment van 2020: Voor mij is dat de NL community. Leuke community, veel gezelligheid, gekheid en de meesten kennen elkaar. Men komt voor elkaar op. Leuke groep, wat mij motiveert om mezelf voor jullie in te zetten -
Nu dat iedereen z'n officiΓ«le lijstjes maakt:
Beste manager: Renkie - winnaar van de Jaarranking KL.
Beste opkomende manager:Jourestyle, Andy van Mechelen, EmielM 20 en cicinho24
Beste comeback: Meneer speksnijder en a touch of magic
Volgend jaar beter award: Desteeluitwehl - met een betere laatste KL loting was hij waarschijnlijk winnaar.Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: GoodFellas, Golden glory en Looking for Silverware (meeste zeges)
Duel-crew van het jaar: Cosa Nostra en OnlineFootballFederation
Beste opkomende crew in 2020: Cosa NostraOSM:
Beste OSM-moment: de hechte NL community. -
Beste manager: silentman
Beste opkomende manager:Andy van Mechelen
Beste comeback:
Volgend jaar beterCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: Just legendz
Duel-crew van het jaar: Just legendz/ imperium
Beste opkomende crew in 2020: Just legendz1 en2 /imperiumOSM:
Beste OSM-moment boycotten van duels
Cc die wooper organiseert -
Nu dat iedereen z'n officiΓ«le lijstjes maakt:
Beste manager: Renkie - winnaar van de Jaarranking KL.
Beste opkomende manager:Jourestyle, Andy van Mechelen, EmielM 20 en cicinho24
Beste comeback: Meneer speksnijder en a touch of magic
Volgend jaar beter award: Desteeluitwehl - met een betere laatste KL loting was hij waarschijnlijk winnaar.Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: GoodFellas, Golden glory en Looking for Silverware (meeste zeges)
Duel-crew van het jaar: Cosa Nostra en OnlineFootballFederation
Beste opkomende crew in 2020: Cosa NostraOSM:
Beste OSM-moment: de hechte NL community.Beste manager: Renkie en Maxaldinho
Beste opkomende manager: Andy van Mechelen, EmielM 20 en cicinho24
Beste comeback: Meneer speksnijder zonder twijfel
Volgend jaar beter award: Dave Jansen. Het potentieel is er maar hij heeft 1 knalprestatie nodig om gelanceerd te zijn.Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas. Beste in crewcup over het jaar gezien
Duel-crew van het jaar: Geen mening
Beste opkomende crew in 2020: Cosa NostraOSM:
Beste OSM-moment: M&M. Mattie & Maris -
Individueel:
Beste manager: Renkie, alle events samen gwn de beste lijkt me. (+ Maris en Wooper sowieso voor alles hier recht te houden, respect! )
Beste opkomende manager: Moeyii20, eind 2019 heb ik hem bij SV binnengehaald en daarna samen van de eredivisie naar winst in de CL gegaan.
Beste comeback: A Touch Of Magic, na een plotse verdwijning bij AOS, plots weer herrezen bij GF.
Volgend jaar beter award: Albino.Crews:
Crew Cup-crew van het jaar: Goodfellas, voor hun stabiliteit in de CC en ook 2x winst. Same vision voor het afgelegde parcours en 1x winst.
Duel-crew van het jaar: OFF, omdat ze toch al lang op 1 staan, denk ik.
Beste opkomende crew in 2020: zoveel opties hier met veel crews die een niveau hoger zijn gaan spelen..OSM:
Beste OSM-moment van 2020: persoonlijke moment dan: 2x kampioen oprij in de CL samen met de winst van de CC met SV. Daarnaast was het ook mooi om te zien hoe bijna iedereen meedeed aan de boycot om de duels te redden !
Verder zijn Maris en Wooper het monument v OSM, zonder hun zouden we dit mss niet doen, dus nogmaals kusjes aan jullie -
Beste manager: @Wiering_NL
-
Individueel:
Beste manager: Renkie
Top in KL en CC en deed het ook prima in LFS-cupBeste opkomende manager: FcCollection.
Samen met hem begonnen in KL4 en in 1 ruk naar KL1, maar hij stak er boven uit terwijl ik mijn promotie soms te danken had aan managers die stopten.Beste comeback: Meneer Speksnijder.
Volgend jaar beter award: geen idee
Crews:
Crew Cup-crew van het jaar:
Moeilijk om kiezen omdat ik bij GF zelf bijna nog geen CC heb gespeeld en het dus ook niet meer volledig volg, maar als ik alles zo even nakijk zou ik gaan voor GoodFellas & Looking For Silverware.Duel-crew van het jaar: OnlineFootballFederation.
Beste opkomende crew in 2020: Cosa Nostra
OSM:
Beste OSM-moment van 2020:
Persoonlijk de deelname aan LFS-cup met Renkie waar we toch mooi 2de werden.
Op vlak van OSM steken Maris en Wooper er bovenuit om OSM toch iets aangenamer te maken. -
Beste manager: Renkie
Maar natuurlijk Wooper, Maris en Dave voor al een tijd en inspanning die hun verrichten, om alle activiteiten van OSM waar te maken voor iedereen
Beste opkomende manager: Andy van Mechelen
Beste comeback: A touch of Magic
Volgend jaar beter award: Dave JansenCrews:
Crew Cup-crew van het jaar: GoodFellas en Same Vision
Duel-crew van het jaar: Imperium
Beste opkomende crew in 2020: Cosa NostraOSM:
Beste OSM-moment van 2020: Duel Boycot -
mss een idee om niet op eigen crew en crewleden te stemmen?
-
mss een idee om niet op eigen crew en crewleden te stemmen?
@alfonzso_nl192 Community awards zijn van oudsher een bolwerk van zelfverheerlijking en vriendjespolitiek. Ook heb je altijd crews die de hele verkiezing proberen te kapen, hoort er bij, moet je niks aan willen doen joh