Discussie: Divisies
-
@sjannis_nl Dat begrijp ik zeker. Zelf ga ik nu ook niet meer mee in 'fun' competities wat ik voorheen wel deed.
Niet omdat ik mijn ranking zo graag wil behouden want dat interesseert mij eigenlijk niet veel. Wel vind ik het prettig om met dat ene account waar ik nog wel mee speel, tegen serieuze tegenstanders wil spelen.Impact van veranderingen worden over een veel bredere linie gemeten, daar waar het nostalgische gevoel van manager die al meer dan 15+ jaar(waaronder ik zelf) dit spel spelen niet zwaarder wegen dan van een lid die het spel pas één jaar speelt.
De ene kant is dat logisch aangezien het nieuwe lid in potentie langer klant gaat blijven dan de leden die 'vastgeroest' zitten in het spel.
Uiteindelijk telt onderaan de streep : Welke doelgroep geeft de meeste BC uit, hoe blijven zij zolang mogelijk dit spel spelen en BC uitgeven.
Daarbij komt, hoe komen er zoveel mogelijk nieuwe actieve leden bij, die dit spel ook weer jaren met plezier gaan spelen.De omzet die de leden het laatje inbrengen die hier 15+ jaar spelen is significant laag dat het eigenlijk te verwaarlozen is.
OSM is door Jeroen opgezet en Jeroen heeft GB verkocht, dus kan je dan nog zeggen dat OSM nog wel OSM is?
Mijn antwoord daarop is ja, alleen wel een andere versie van hoe het ooit was.
Ik heb er ook alle vertrouwen in dat Miniclip echt wel weet wat zij aan het doen zijn. Zij nemen niet voor niets GB over met als paradepaard OSM. Zij willen dat naar een nog hoger niveau tillen, dat dat niet zonder slag of stoot gaat is ook ingecalculeerd. -
@mighty-stev_nl Dus je bent al 17jaar lang lid zonder maar ook een Euro uit te geven en nog wil je het hoogste woord?
Inhoudelijk reageer je verder ook niet, je schreeuwt alleen om aandacht, krijg je dat thuis of op je werk niet? Dan is het OSM forum misschien niet de plek om dat te uiten maar hulp te zoeken. Dat kan eenvoudig via de huisarts. Succes gewenst.
Ook succes gewenst met je 25K BC die je hebt verzameld uit te geven, iets wat je naar mijn mening dan ook niet zou doen als je er helemaal klaar mee bent. -
Prima update. Het grote makke aan managerpunten was dat het geen onderscheid maakte in de skill van je tegenstander. Het enige wat telde was of iemand actief was ( laatste 72 uur )
Manier om hoog te komen was dus om zo slecht mogelijke managers te vinden die wel elke dag inlogde en daar dan je eigen competities mee te spelen. Gaat helemaal nergens over naruurlijk.
Niet dat die tactiek nu echt veranderd is maar er word iig meer onderscheid gemaakt nu in tegenstanders. -
Zo werkt een ELO ranking nou eenmaal. Je moet ook niet verliezen als je zo een hoge rank hebt
Ik snap je punt verder wel maar een ranking op basis van moeilijkheid in je scenario is voor OSM niet te doen. En dan zou je zelf ook minder punten krijgen bij winst als je goed handelt en een hoge teamwaarde haalt. Dat gaat niet samen.
Het oude systeem was eigenlijk precies hetzelfde. Het leek wel of je continue punten kreeg en niks verloor maar dat ging op basis van 2 jaar dus daar gingen de punten er aan de achterkant net zo hard vanaf.
-
Heeft iemand tips voor hoe ik als divisie 10 manager veel medailles kan verdienen?
Als ik het goed begrijp dan maakt het nu minder uit dan voorheen of je tegen actieve managers of computer-teams speelt en of je een hoge of lage doelstelling kiest?
-
@mighty-stev_nl als een ander team beter is moet je tactisch wat verzinnen. Anders heb je die minpunten dubbel en dwars verdiend.
(Voordat je los gaat: ik heb ook zo mijn bedenkingen over “updates” van GB, zie de eerste pagina van dit topic. Maar ik vind “ik heb verloren omdat mijn team minder is” gewoon een slap excuus.)
-
@koningco_nl zo veel mogelijk winnen tegen andere managers met eveneens een hoge ranking, en om verder te kunnen stijgen zal je de end-of-season bonus nodig hebben.
-
@koningco_nl Hoe lager je doelstelling is en hoe verder je daarboven zit des te groter je bonus aan het einde van het seizoen is.
Tevens strijden tegen andere managers die in de 10e divisie zitten.Al word het geen gemakkelijke opgave, echter is dat volkomen logisch als je in de hoogste divisie zit.
Bij FUT divisies is dat uiteraard hetzelfde. -
@mighty-stev_nl dat je dat lulkoek vindt toont slechts je onvermogen als manager. Vertel me trouwens eens waarom een pot tegen een inactieve manager/CPU zoveel punten moet opleveren? Stevie Wonder wint daar nog van.
-
Het gaat mij om de seizoensbonus aan het einde van het seizoen, als ik daarop richt dan kan ik dus het beste een actieve competitie met veel managers uit divisie 9 en 10 kiezen en zelf een team met een lage doelstelling kiezen omdat je daarmee nog steeds meer seizoensbonus kunt verdienen dan met een hoge doelstelling?
-
De meest foute update aller tijden is het loslaten van de managerpunten. Dit was zo leuk omdat je kon zien hoe je jezelf opwerkte naar een mooie positie van de ranglijst. De nieuwe ranking met de medailles is een niets zeggende functie binnen het spel waardoor je echt de interesse verliest. Ook de verdeling is zo fout, bij een verlies tegen een manager verlies je meer dan 1200 punten en bij winst pak je slechts rond de 250 punten. Slaat dus echt nergens op. Nee echt zonde van het spel, ik zou zeggen: breng de managerpunten weer terug zoals het was.
-
@mighty-stev_nl said in Discussie: Divisies:
@hoyboys_nl Wacht maar tot je in divisie 10 zit. Bij een win tegen een actieve manager krijg je 70. Tegen een inactieve of computer maar 7. Verlies je dan gaan er meteen minimaal 1.750 af. Managerspunten komen niet terug. De nieuwe managers snappen deze punten niet wordt dan gezegd. Heel vreemd want toen ik 17 jaar geleden begon snapte ik het wel. Ze leren het maar snappen en anders stoppen ze maar lekker. Ik zat bijna in de top 100 van managerspunten. Helaas 17 jaar voor niks gewerkt. Het gaat Gamebasics alleen maar om geld verdienen. Je wordt nu verplicht om met 4 slots te gaan spelen.
Erg jammer inderdaad en als nieuwe manager kon je jezelf ook omhoog werken. Nu kan dat eigenlijk niet behalve wat soort stomme medailles te krijgen die verder niets zeggen. Ongelooflijk dat je in de 10e divisie zo slecht kan scoren en eigelijk alleen maar punten kan verliezen. Tja, hoe gaat een spel ten onder aan de commercie, waar hebben we dat al eerder gezien!!!!!
-
@hoyboys_nl Je kan jezelf nu juist omhoog werken door te klimmen in de divisie ladder. Het maakt het zelfs een stuk overzichtelijker op welk niveau je al zit t.o.v. een nietszeggend aantal managerpunten in niemandsland.
@Danny-de-Jongh_NL Wat logisch is, als je aan de top zit gaat je groei gestaag, zo werkt dit ook met de Fifa ranking voor alle landen. Hierdoor word je als 'beste' harder afgestraft op je verlies. Je moet natuurlijk de beste willen zijn en blijven. Als iedereen er in Divisie 10 last van heeft blijven vanzelf de beste over, daar waar divisie 10 ook voor is bedoelt.
Het valt mij op dat er weinig tot geen constructieve feedback is en er amper breder hiernaar word gekeken door degene die hier wat posten.
-
@mighty-stev_nl said in Discussie: Divisies:
@l-r-van-kessel_nl Wel toevallig dat nou net een moderator de enige positieve is over deze belachelijke aanpassing.
Trouwe managers zijn allemaal tegen.
Ik zie werkelijk waar zo veel slechte reacties.
Waarom wordt er niks aan gedaan?
Man man wat slecht. -
@l-r-van-kessel_nl said in Discussie: Divisies:
@hoyboys_nl Je kan jezelf nu juist omhoog werken door te klimmen in de divisie ladder. Het maakt het zelfs een stuk overzichtelijker op welk niveau je al zit t.o.v. een nietszeggend aantal managerpunten in niemandsland.
ik vind deze divisie's eerder nog weinig zeggen van iemand zijn niveau dan managerpunten. Goed presteren als manager vind ik namelijk een marathon (zoals managerpunten) en geen spurt (zoals divisies nu is).
-
valt me wel op dat de score van aantal medailles op het moment al niet meer valt te zien in de tussenstand. Waarschijnlijk om het huidige systeem te verdoezelen, anders merken de managers te hard hoe oneerlijk het is geworden... krijg je minder klachten namelijk. Slim, héél slim!
-
Hoe zit het met de boss coins aan het einde van het seizoen? Blijft dit aantal wel hetzelfde ondanks dat het aantal medailles bij de seizoensbonus is verlaagd?
-
@mighty-stev_nl 17 jaar gewerkt en niet in top 100 gekomen? Ik zat in top 100 binnen een jaar......
-
@mighty-stev_nl Wilt u nu eens stoppen met L-R-van-Kessel altijd maar uit te dagen? Ik begin uw reacties zo stilaan moe te worden.
Dit topic gaat over divisies en medailles, niet over L-R-Van-Kessel!
-
@mighty-stev_nl Als u zich niet kan gedragen en normaal kan reageren, dan heb ik liever dat u zwijgt, anders volgen er sancties.