Igorilla's League Seizoen 1.1: Inschrijftopic OFFICIAL
-
Het eerste land waar we gaan voetballen is Paraguay!
Woensdagavond rond 21h30/22h30 zullen de invites verstuurd worden.
Bij de gewone tussenstanden zullen de gewone standen van de competitie getoond worden (- de eventuele strafpunten). Op het einde van het seizoen zullen de behaalde punten in League 1 vermenigvuldigt worden maal 4 en in League 2 maal 2. Lees zeker nog eens goed de spelregels voor de start van de nieuwe league.
Veel succes toegewenst aan iedereen! xoxoHieronder de indelingen:
Indeling League 1:
1 Ralph Ramaekers = Cerro Porteno (doel 1)
2 snertje09 = Olimpia Asuncion (doel 1)
3 Naamdiewelmag = Club Guarani (doel 3)
4 Joost the best lol = Libertad (doel 3)
5 doodskoppen = Club Nacional (doel 5)
6 medard sonneville = Deportivo Capiata (doel 5)
7 Heuvelke = Deportivo Santani (doel 5)
8 dpolak = Sportivo Luqueno (doel 5)
9 killing spread = General Diaz (doel 7)
10 Aurélie Melis = Independiente FBC (doel 7)
11 Kerry15 = 3 de Febrero (doel 9)
12 Milan Bellens = Sol De America (doel 9)Indeling League 2:
1 big poapa = Cerro Porteno (doel 1)
2 Sanchezzzz = Olimpia Asuncion (doel 1)
3 FatSheeran = Club Guarani (doel 3)
4 wooper = Libertad (doel 3)
5 Nibor1989 = Club Nacional (doel 5)
6 ramon030 = Deportivo Capiata (doel 5)
7 zuenta1810 = Deportivo Santani (doel 5)
8 Swaggerboy875 = Sportivo Luqueno (doel 5)
9 lucasdjong = General Diaz (doel 7)
10 FcCollection = Independiente FBC (doel 7)
11 GoldenGlory1988 = 3 de Febrero (doel 9)
12 Wallix = Sol De America (doel 9) -
Puntenindeling eindklassement:
Behaalde punten (- straffen) League 1 maal 4
Behaalde punten (- straffen) League 2 maal 2
Behaalde punten (- straffen) League 3 maal 1
Behaalde punten (- straffen) League 4 maal 0,5Hierboven wordt dit geteld:
Winnaar beker League 1 = 60 punten
Verliezend finalist beker League 1 = 30 Punten
Verliezende halve finalisten beker League 1 = 15 puntenWinnaar beker League 2 = 40 punten
Verliezend finalist beker League 2 = 20 Punten
Verliezende halve finalisten beker League 2 = 10 puntenWinnaar beker League 3 = 20 punten
Verliezend finalist beker League 3 = 10 Punten
Verliezende halve finalisten beker League 3 = 5 puntenWinnaar beker League 4 = 10 punten
Verliezend finalist beker League 4 = 5 PuntenBonussen kampioen League 1 & beker League 1:
Rechtstreekse kwalificatie Champions League -
Reservelijst:
1 the beast94 -
Mochten er nog managers willen meedoen, vraag het gerust. Bij 8 spelers op de reservelijst of meer, kunnen we nog kijken om Ligue 3 op te starten.
-
De invites zijn inmiddels verstuurd. Véél succes toegewenst aan iedereen!
-
Ik had nog geen vrij slot, maar de volgende ronde sluit ik aan.
-
Zeker welkom! Hou het forum zeker in de gaten!
-
Er is al iemand geleaste bij General Diaz (doel 7) bij de tweede League. Iemand interesse om zijn plaats in te nemen?
-
-
-
-
-
-
@Aurélie-Melis_NL
Van harte @Aurélie-Melis_NL met de dubbelVolgende ga ik het je moeilijker maken -
Die dubbel zal waarschijnlijk maar eenmalig geweest zijn ook Succes iedereen voor volgende editie! & vooral Heuvelke zal ik het opnieuw proberen lastig maken haha
-
-
Voor deze editie zoeken wij nog 1 manager in de league 1 (slechts enkele managers kunnen hierin raken, afhankelijk van vorige editie) en 1 manager in de tweede league (om het even wie). Wil je dus alsnog meedoen aan de Igorilla's League, stuur me dan een persoonlijk berichtje of meld je hier even aan en wie weet verkrijg jij de laatste plaats in de League 2. Dit jaar wordt de Ligue 1 gespeeld in Albanië en de tweede league in Andorra.
De competities gaan van start donderdagavond rond 21h30/22h30.
Indeling League 1:
1 dpolak = Bylis Ballsh (doel 1)
2 FatSheeran = Skenderbeu Korçe (doel 1)
3 Aurélie Melis = KF Tirana (doel 3)
4 doodskoppen = Partizani Tirana (doel 3)
5 Ralph Ramaekers = FK Kukesi (doel 5)
6 Milan Bellens = Vllaznia Shkoder (doel 5)
7 wooper = Flamurtari Vlore (doel 7)
8 Heuvelke = KF Laçi (doel 7)
9 medard sonneville = Teuta Durres (doel 9)
10 ? = Luftetari Gjirokaster (doel 9)Indeling League 2:
1 kerry15 = FC Santa Coloma (doel 1)
2 Steph_m = UE Santa Coloma (doel 1)
3 snertje09 = Inter Club d'Escaldes (doel 3)
4 Sanchezzzz = UE Sant Julia (doel 3)
5 christiaanbaloutje = Atlètic Club d'Escaldes (doel 5)
6 Wilfrie = UE Engordany (doel 5)
7 the one and only Moeroe = Club Esportiu Carroi (doel 7)
8 ? = FC Ordino (doel 7) -
Bij 2 nieuwe inschrijvingen, wordt snertje09 doorgeschoven naar de league 1. Neem dus zeker contact op indien jullie nog willen meedoen aan deze competitie!
-
Indeling League 1:
1 dpolak = Bylis Ballsh (doel 1)
2 FatSheeran = Skenderbeu Korçe (doel 1)
3 Aurélie Melis = KF Tirana (doel 3)
4 doodskoppen = Partizani Tirana (doel 3)
5 Ralph Ramaekers = FK Kukesi (doel 5)
6 Milan Bellens = Vllaznia Shkoder (doel 5)
7 wooper = Flamurtari Vlore (doel 7)
8 Heuvelke = KF Laçi (doel 7)
9 medard sonneville = Teuta Durres (doel 9)
10 ? = Luftetari Gjirokaster (doel 9)Indeling League 2:
1 kerry15 = FC Santa Coloma (doel 1)
2 Steph_m = UE Santa Coloma (doel 1)
3 snertje09 = Inter Club d'Escaldes (doel 3)
4 Sanchezzzz = UE Sant Julia (doel 3)
5 christiaanbaloutje = Atlètic Club d'Escaldes (doel 5)
6 Wilfrie = UE Engordany (doel 5)
7 the one and only Moeroe = Club Esportiu Carroi (doel 7)
8 keestoet = FC Ordino (doel 7) -
Nog 1 ploeg vrij!! Haast je dus guys