Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • 0 Votes
    2 Posts
    63 Views

@efefe2828 Merhaba,

Raporunuzu onayladıysanız, yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

İyi oyunlar.

• Boss coin görevi

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    99 Views

@Coachh038
    Merhaba,
    Evet, görevde sizden Karargahı 15 seviye yapmanız isteniyor.

• 0 Votes
    2 Posts
    74 Views

@Kabak123456 Merhaba, slotunuz boşalmış bir sorun görünmüyor.

İyi oyunlar.

• Haksız yere Banlanma

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    95 Views

@ahmettrg said in Haksız yere Banlanma:

@bulut-ejderhası Osm'de birden çok hesap (Multi) kullanılması yasaktır .

Cevap için teşekkürler. 👍

• Şampiyonlar Kupası Bileti Sorunu

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    213 Views

@BondHere1907 Ekran görüntüsü atar mısınız.

Lige katıldığınızı görüntülüyorum ve cevap gelmediği için konuyu kapatıyorum.

• Ramazan kupası çekilişi

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    250 Views

@ahmettrg Cevap için teşekkürler. 👍

@Yiğitcan-ÖZKAN said in Ramazan kupası çekilişi:

Merhaba, Fenerbahçe ile Ramazan Kupası'nı kazandım.Kupayı kazananlar arasında coins çekilişi olucak sanırım. Bu çekilişe nasıl ve nerden katılacağız? Bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler.

Merhaba,

Kupayı kazandığınızda otomatik olarak çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Çekiliş kazananları duyurulacaktır.

İyi oyunlar.

• Şampiyonlar kupası

Locked Moved
    3
    0 Votes
    3 Posts
    154 Views

@TAYRAN-TOKTAŞ said in Şampiyonlar kupası:

Southamptonla 1. Oldum şampiyonlsr kupası için geri sayaç bitti şampiyonlar kupası için kulüp seçe bas diyorum gelmiyor sebebi nedir? Açıklama geliyor

Merhaba,

Şu işlemleri sırasıyla deneyiniz. İnternet bağlantınızı kontrol ediniz , tarayıcınızı güncelleyip, tarayıcı çerezlerini temizleyiniz, ve farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyiniz.

İyi oyunlar.

• Bildirim gelmiyor

Locked
    6
    0 Votes
    6 Posts
    895 Views

@KALKAN-HAMZA , @ahmettrg Cevaplar için teşekkürler. 👍

@teblig-memuru said in Bildirim gelmiyor:

Merhabalar destek cevaplamanızı beklediğim bir sorum var bunun yanında yeni bir sorunlada karşılaştım iphone kullanıyorum bilgi analisti gitsin diye uygulamayı silip yeni baştan yükledim bu sebeple telefon dan bildirim ayarlarından osm uygulaması görünmemekte bu sebeplede bildirim alamıyorum oyundan yardımcı olurmusunuz

Merhaba,

Problem cihazınızdan kaynaklıdır. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi ve cihazınızdaki güncellemeleri kontrol ediniz. Probleminiz devam ederse yeni bir başlık açabilirsiniz.

İyi oyunlar

• Osm İçin Hukuki Sürece Girecegim.

Locked
    4
    -1 Votes
    4 Posts
    215 Views

@emrebgc99 Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüz fakat;

İş kulübündeki teklifler OSM'nin iş ortaklarının sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip tekliflerin ilerleme durumunun gözüktüğü ekrandan hangi teklife itiraz etmek istiyorsanız üzerine tıklayıp gerekli adımları izleyerek itiraz etmeli ve mailinizden durumu takip etmelisiniz. Bazı tekliflerin tamamlanması biraz zaman alabilir.

Forumlara yazmanız veya destek ekibine mail atmanız iş kulübündeki sponsorlardan alınan tekliflerden herhangi bir coins kazanmanızı sağlamayacaktır.

İyi oyunlar.

• Etkinlik

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    77 Views

@KÜRDİSTAN-AS Merhaba, oyun güncellemelerini ve etkinlikleri Oyun Güncellemeleri ve Oyun içi etkinlikler başlıklarından takip edebilirsiniz.

@KÜRDİSTAN-AS @hsnduman Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

İyi oyunlar.

• real madrid_2013

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    70 Views

@real-madrid_2013 Merhaba,

Kullanmadığınız hesap/hesapları sildikten sonra kullanıcı adınızla beraber tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atmalısınız. Maillere yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

İyi oyunlar.

• Şampiyonlar kupası

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    170 Views

@hsnduman Merhaba, şampiyonlar kupası bileti kazanabilmek aşağıda belirttiğim ligleri belirtilen sıra içerisinde tamamlamalısınız.

İngiltere, İtalya, İspanya ve Almanya ( İlk 4 sıra )

Fransa ( İlk 3 sıra )

Portekiz, Hollanda, ve Türkiye ( İlk 2 sıra )

@saitsait60 Cevap için teşekkürler. 👍

• Coins Gelmemesi

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    134 Views

@zayoniki said in Coins Gelmemesi:

24nisan günü afk arena görevini yaptım 1haftadan fazladır gelmedi iransourceye eposta attım cevap gelmedi ticket atmaya kalktığımda maalesef bu teklif için ticket atamıyorsunuz dedi görev yapıyorlar 7tl gidiyor böyle saçma bir şey olabilir mi ?

Merhaba,

İş kulübü teklifleri iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Konu hakkında mağduriyetinizi kanıtlarla birlikte açıklayarak ilgili sponsor firmaya tekrar iletebilirsiniz.

İyi oyunlar.

• oyuncuların performansı

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    107 Views

@ahmettrg said in oyuncuların performansı:

@altaysins 112 lik diye her maç gol atacak yada çok iyi oynayacak diye bir kaide yok .Oynattığınız ve yer verdiğiniz görevler sonucu oyuncunun kadroya uyumuna göre gol ve performansı değişiklik gösterebilir.

• 0 Votes
    3 Posts
    97 Views

@ahmettrg said in Ciddi anlamda 9 gündür oyuncularim satılmıyor:

@muazzers_1 Transfer şans işidir bir gun hiç satamazssın diğer gün hepsi gider. Genel olarak ligin başlarında maximum değerden satışlar olabilir ilerleyen zamanlarda bunu 1,5 2 katı değeri arasında koyarsanız daha hızlı satış olacaktır iyi forumlar

• Hesaba girilmiyor

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    99 Views

@Constantine1907
    Merhaba,
    Mail atıp onayladıktan sonra geri dönüş için 72 saat beklemelisiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar.

• iş teklifleri

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    363 Views

@ahmettrg Cevap için teşekkürler. 👍

@Juanka0666 said in iş teklifleri:

iyi günler arkadaşlarıma iş tekliflerinden boss coin avantajı geliyor ve bu beni onların yanında otomatik bir şekilde geriye düşürüyor ve oyun zevkimi kaçırıyor neden bana iş teklifi gelmiyor?

Merhaba,

Oyuna İOS üzerinden erişim sağladığınızı görmekteyim. İş kulübünde yaşadığınız durum İOS iş ortaklarımızdan kaynaklıdır.

İyi forumlar

• Hile

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    102 Views

@Lirind said in Hile:

@saddomazzo Mehraba,

Hile yaptığını düşündüğünüz menajerin profiline girip hileciyi rapor et kısmını kullanarak şikayette bulunabilirsiniz. Hile raporunu oluşturup gönderdikten sonra oyunda kayıtlı mail adresinize gelecek olan hile raporu aktivasyon mailini onaylamayı unutmayınız. Forumlardan hile bildiriminde bulunmak yasaktır.

Cevap için teşekkürler.

• Ligdeki transfer Bugu

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    100 Views

@Karakartal-Oley Merhaba,

Transfer durumları şans işidir. Bazen gücü yüksek pahalı bir oyuncu 2,5 katından ilk transfer simülasyonunda satılabileceği gibi, bazen de gücü daha düşük ve daha ucuz bir oyuncu günlerce transfer listesinde satılmadan durabilir. Bu gibi durumlarda satış listesine koyulan oyuncuları değiştirmeyi ve nispeten daha düşük değerdeki oyuncuları listeye koyup şansınızı artırmayı deneyebilirsiniz. Fiyat arttıkça oyuncuların satılma ihtimalinin zorlaşacağını unutmayınız.

İyi oyunlar.

• Kullanıcı adı ile giriş yapamıyorum

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    416 Views

@ahmettrg said in Kullanıcı adı ile giriş yapamıyorum:

@Constantine1907 Merhaba kullanıcı adınızla birlikte adrese mesaj atınız tr.support@onlinesoccermanager.com.