Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • Yeni Savaş Ligi

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    358 Views

@umutserap Savaş ligleri belli bir süre sonra değişiyor sabit kalmıyor kısa zaman sonra değişir.

• MENEJER PUANIM EKLENMİYOR

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    270 Views

@osmsüpermenajer said in MENEJER PUANIM EKLENMİYOR:

@sagokafkef3567 Merhaba Her hesabınızın puanı ayrı ayrı değerlendirir birbiri ile toplanmaz ve 6 aydan eski hesaplar için her gün %1 oranında MP düşüşü gerçekleşir.

👆

• Ne zaman düzelecek?

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    293 Views

@marioo1912 said in Ne zaman düzelecek?:

Düzelir diye bekledik ama hala tık yok, yaklaşık 3 haftadır reklamlardan coins kazanamıyoruz. Ne zaman düzelecek bunun bir yolu yordamı tarihi yok mu?

Merhaba

Uygulamanızı son sürüme güncellediğinizden emin olmalısınız. Eğer probleminiz halen devam ediyorsa tr.support@onlinesoccermanager.com adresine detaylı bir mail atabilirsiniz.

• Savaş Server

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    269 Views

@AYRINMENN Merhaba

Server saatleri hangi ekibin ev sahibi olmasına göre belirlenir. Ekip savaşı eşleştirmesinde kimin ev sahibi olacağına sistem karar verir ve bu tamamen şansdan ibarettir.

Genelde bahsetmiş olduğunuz gibi yabancı ekipler ile karşılaşıldığında maç simulasyon saati farklılık gösterebilir. Bu farklılık o ekipler içinde geçerli.

Maç bizim saatimize göre ekibe bağlı olarak 01:30 da oynanabilir. Dediğim gibi server ile alakalı bir durum. Transfer simulasyonlarıda kimi serverlarda gece 01:00 da başlarken bazı serverlarda ise 03:00 // 05.00 veya farklı saatlerde başlayabilir.

Farklı bir yabancı ekipte bizim ekiplerimizle Away team olarak eşleştiğinde bizim sunucu saatlerimize göre hareket etmek zorundalar. Kısacası burada bir haksızlık yok. Server saatleri ile ilgili öneri açabilirsiniz.

• Ekip Hatası

Locked
    3
    7 Votes
    3 Posts
    242 Views

@ramo30005 Ayni isimde kurmaniz mümkün degil bir bosluk birakin veya farklis sekilde yapin

• Jeton satın aldım, gelmedi

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    386 Views

@saidkayaa said in Jeton satın aldım, gelmedi:

merhabalar @Emre-88
    bu durumu tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atarak çözümleyebilirsiniz. Yöneticilerimiz 72 saat içinde size geri dönüş yapacaktır.
    İyi oyunlar 🙂

👍

• ........

Locked
    1
    0 Votes
    1 Posts
    251 Views
    No one has replied
  • Gizli Antrenman ve Antrenman Kampı

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    528 Views

@irkçinl_nl said in Gizli Antrenman ve Antrenman Kampı:

@brscngznc
    Lig açıldıktan sonra bu özelliklerin kapatılması mümkün değil maalesef.

👍

• Menajer puan hesap hatası

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    262 Views

@ibuk_1907 Aktifligi arttirmak ve tesvik etmek icin aktif olmayan ara verenlerin puani sifirlaniyor, gecmise donuk puanlar eksilerek dusuyor.

• Ekip Savaşı Puan Hatası

Locked
    3
    1 Votes
    3 Posts
    289 Views

@osmsüpermenajer Puanlar bazen gecikmeli eklenebiliyor bu gibi durumlarda lig sonunda eklenmez ise basvurmaniz daha dogru.

• Multi Hesap

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    362 Views

@osmsüpermenajer said in Multi Hesap:

@s-pehlivan Merhaba Hile Yapan Menajerin Profiline Girerek Hileciyi Rapor Edebilirsiniz Emaile Gelen Linki Onaylamayı Unutmayın 72 saat içinde yönetici Arkadaşlar gerekeni yapacaklardır.

👍

• başarı ödülleri

1
    0 Votes
    1 Posts
    191 Views
    No one has replied
  • Ödüller gelmiyor

3
    0 Votes
    3 Posts
    289 Views

Tanınma, deneyimli, em@ilci, harika sezon, dostluk ateşi, altın ayakkabı
    Bunlar

• Kazandığım ödülü alamıyorum.

1
    0 Votes
    1 Posts
    164 Views
    No one has replied
  • hile

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    3k Views

@me_h_met said in hile:

@saidkayaa bu şekilde ilgili transferleri yazarak 2. hile raporumu yaptım. Umarım geri bildirim doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olur.
    İlgilendiğiniz için teşekürler.

👍

• yardım

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    314 Views

iOS ta cikis yoktur, birden fazla hesap kullanimi yasaktir lutfen OSM Kurallarını okuyun.

• Hasbi 102

4
    0 Votes
    4 Posts
    317 Views

@hustundel bende atayım mı yardımım dokunur belki

• Başarılar!!

Locked
    2
    1 Votes
    2 Posts
    300 Views

@reelmoqpor said in Başarılar!!:

Osm oyununda 2 tane başarı açtım almak için talep et butonuna bastığımda ise hata veriyor lütfen yardımcı olurmusunuz.

Merhaba

Farklı bir platform üzerinden ödülünüzü tekrardan talep edin.

• hile

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    264 Views

@me_h_met said in hile:

Ligimde çoklu hesapla illegal transferler yapılıyor.gittim şikayet ettim 72 saat geçti halen sonuç yok. Ne bana mail ile dönüş yapılmış ne başka bi icrat var Tekrar hile raporu hazırla dediğimdede halen liginiz araştırılıyo deniyo 72 saat geçmesine rağman. Yani ne zaman sonuçlancak bu işlem lig bittiğindemi heeee.
    adamlar ligin içine etti hayır iyi bir kulüp seçip bunlar başıma gelse telafisi olur ama onaltıncılığı hedefleyen takımın başına geçip bunlar olunca mağduriyet büyük oluyo. bu durumlarda müdahaleler hızlı yapılmalı.

Merhaba

Raporunuzla ilgilendi.

• Ödül coinslerim gelmedi

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    281 Views

@eray_21 said in Ödül coinslerim gelmedi:

Oyundaki galibiyet serisi ödülünü kazandım ama talep et dediğimde hata oluştu diyor yardım edin lütfen

Merhaba

Farklı bir web platformu üzerinden ödülünüzü tekrar talep edin.